За лаштунками організації концерту. Від саундчеку до фотосесії

Концерт – це тривала і важка праця великої групи людей. Для його організації і були створені різні івент-агенції, як і «Tikhonov Agency», де працюють досвідчені організатори подій.

Артисти – це такі ж звичайні люди, як і ми з вами. Перед концертом їм необхідний час, щоб підготуватись, налаштуватися. І все це має забезпечити агенція: комфортні умови для відпочинку. Так, концерт – це не 8-ми годинний робочий день, але потребує настільки сильної емоційної віддачі, що іноді виконавці після завершення залишаються цілком без сил. Емоції, які ти віддаєш для залу – це незрівнянно. Для деяких відвідувачів цей день змінить життя назавжди, подарує незабутні спогади.  

Особливо важко артистам у період карантину, адже іноді потрібно проводити по два концерти в один день через зменшену наповненість залів. Це додатковий тиск не лише на голосові зв’язки, але й емоційний стан людини.

Перед концертом обов’язково проводиться саундчек – перевірка якості звуку та звучання кожного інструменту. Це надзвичайно відповідальний процес, який може тривати декілька хвилин, а може і 2-3 години.

Іноді артист може дуже нервувати перед виходом і наше завдання – допомогти йому налаштуватись, заспокоїти. Адже скільки б концертів не було за спиною у виконавця, все одно кожного разу – це як вперше.

Дуже часто у нас запитують, чому деякі виконавці не залишаються після концерту на фотосесію. Важливо зрозуміти, що після концерту артист і так дуже втомлений, йому потрібно приділити увагу багатьом людям з його гурту чи зателефонувати рідним.

За лаштунками концерту – велика команда людей, яка також постійно працює, щоб подія відбувалась ідеально. Це нагадує групу, яка готується до екзамену і очікує на найкращий результат.

«Tikhonov Agency» - це команда людей з майже десятирічним досвідом роботи у івент сфері і кожен з сотні організованих нами концертів був особливим та унікальним.

Запрошуємо відвідати наші події, ви можете переглянути їх на сайті: IGOGO.COM.UA. Бажаємо вам лише позитивних вражень та незрівнянних емоцій від наших концертів!