Про нас

Все почалося набагато раніше в якомусь далекому 2012, проте офіційно - першого червня 2016 року коли один класний чоловік Євген Тихонов (організатор, ведучий та шоумен) створив унікальний проект - TIKHONOV сoncert and event agency. Надихнуло його бажання дарувати людям радість та позитивні емоції через організацію концертів, а ще безмежна любов до цієї справи. 

 

Перші організовані події: вечірки, фестивалі “Країна мрій”, “Бабине літо”, “LNTU planet of student”. Далі розпочинали роботу з відомими зірками: Олегом Скрипкою, ВВ, Сергієм Притулою. 

Відтоді команда івент-героїв невпинно зростала, отримала нові знання та неоціненний досвід роботи в сфері розваг. Було організовано чимало концертів, корпоративів, фестивалів, днів міста, сімейних подій (дні народження та річниці).

 

Ми навчились створювати для вас найкращий, оригінальний варіант програми, враховуючи фінансові можливості та потреби. Співпрацюємо з найвідомішими артистами України та компаніями, що їх представляють. Цей досвід дозволяє нам працювати за приємними, лояльними цінами, організовувати івенти та свята, які сподобаються кожному! 

 

За роки існування нашої агенції ми організували більше тисячі подій, серед яких дні міста, великі концерти, корпоративи, дні народження, вечірки, тімбілдинги. Та найголовніше те, що кожне наше замовлення, кожну подію ми створюємо з душею, якісно та чітко.


В нашому арсеналі - більше 100 міст України, де ми організовували заходи. А ще цього року відбудеться 1000-й концерт і ми готуємо багато сюрпризів для наших глядачів!

Наша команда надає послуги зі створення: концертів, днів міста, корпоративів, заходів, присвячених до визначних подій, а також готуємо свята під ключ, замовляємо зірок, вирішуємо усі питання, що стосуються виконавців і організації свят.

Для ще більшої зручності наших користувачів, ми створили сайт igogo.com.ua, де ви зможете швидко та безпечно купити квитки БЕЗ КОМІСІЇ, дізнатись про найсвіжіші події у своєму місті та переглянути фото з концертів і інших подій!

 

Наша мета - створювати найкрутіші події в Україні, запрошувати класні гурти та виконавців, щоб люди з задоволенням відвідали івенти та з нетерпінням чекали наступних! 

 

Зроби своє свято ТОПовим!