Tikhonov agency - компанія із Луцька, яка поступово завойовує всю Україну

Якби 9 років тому нам сказали, що існуватиме «Tikhonov аgency» - агенція, яка організовує концерти у різних містах України та співпрацює з відомими виконавцями, ми б могли не повірити. За такий суттєвий проміжок часу нам вдалось перейти від організацій невеличких вечірок до масштабних концертів з відомими виконавцями у найбільших містах України.

 Ми дуже любимо свою роботу, адже вона робить інших людей щасливими, дозволяє побувати на крутих подіях, зустрітися зі своїми кумирами, послухати пісні улюблені пісні в живому виконанні.

За роки нашого існування, як івент-агенції «Tikhonov аgency» нам вдалося співпрацювати з такими відомими виконавцями: Андрієм Макаревичем, Настею Каменських, Тіною Кароль, Олегом Скрипкою, Pianoboy, MELOVIN; гуртами: «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», «Бумбокс», «Время и Стекло» та іншими.

На початку нашої діяльності більшість організованих подій відбувалась у Луцьку, проте за декілька останніх років ми влаштовували концерти у багатьох інших містах. Можна впевнено стверджувати, що дуже скоро ми завоюємо всю Україну та будемо проводити ще більше подій для вас!

Крім того, ми постійно вдосконалюємось, створили власний сайт: IGOGO.COM.UA, де можна переглянути всі наші події та легко придбати квиток від організаторів, який буде застрахованим.

Ми впевнені, що цей рік буде ще більш насиченим на події і сподіваємось, що ви потрапите на концерт улюбленого гурту! Слідкуйте за нашими подіями на сторінках у соц. мережах та на нашому сайті.

«Tikhonov Agency» - найкрутіша івент-агенція, яка організовує концерти по Україні та працює лише з найкращими гуртами та виконавцями! Приходьте на наші події та переконайтесь J