IGOGO - що це і з чим його їдять?

Наша агенція створила свій власний сайт IGOGO.COM.UA - крута платформа для найцікавіших подій твого міста! Відрізняється від інших не лише класним дизайном, але й багатьма цікавинками. Ми знаємо, що багатьох цікавить, чому саме така назва. З англійської “I go” перекладається, як “я йду”. У нашому випадку “I go go” означає - я йду йду на концерт чи івент. І не просто йду, а біжу з нетерпінням! 

 

Що чекає вас на сайті?

Безліч новин, цікаві факти, інформація стосовно заходів і найголовніше - у нас ви можете купити квитки БЕЗ КОМІСІЇ! Так, вам не здалося. Відтепер потрапити на улюблену подію ще легше та вигідніше.
А ще на вас чекають знижки, розіграші квитків, унікальні фото з концертів і ще багато крутих речей, які ми робимо спеціально ДЛЯ ВАС!

З якими відомими виконавцями співпрацюємо?

Їх кількість постійно зростає. Серед найвідоміших виконавців та гуртів: “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”, “Бумбокс”, Андрій Макаревич, Настя Каменських, MELOVIN, Сергій Притула та “Вар’яти шоу”, Степан Гіга, Тіна Кароль, Pianoбой та ще багато інших відомих і улюблених усіма виконавців та гуртів.

Пам’ятайте, що усім хорошим потрібно ділитись, тож не забувайте розповідати друзям про те, що у Tikhonov agency тепер є свій сайт IGOGO.COM.UA :)