Романтики української сцени - БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Без обмежень в емоціях, музиці, словах… Напевно, саме тому відомий український гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» вибрав таку назву, яка найглибше передає суть. Їхня музика нагадує про найважливіші речі у нашому житті: кохання, щастя, емоції та почуття. Кожна пісня зачаровує глибоким сенсом і потрапляє у глибину душі.

Творчий початок гурту розпочався ще в далекому 1999 році у Закарпатському місті Мукачево. За більше 10 років існування учасники пережили багато подій і саме останні декілька років гурт став надзвичайно популярним, його пісні звучать на всіх українських радіохвилях, а квитки на концерти розлітаються миттєво.

У пісні «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» неможливо не закохатися чи залишитись байдужими, адже кожен слухач знайде щось близьке для себе. У кожній з них відчувається енергія, емоції та життя. Одна з найголовніших тем, яку висвітлюють у піснях – це чисті та ніжні романтичні почуття між чоловіком та жінкою.

Кожен виступ «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

У минулому році гурт був найбільш гастролюючим в Україні. Разом з нашою івент-агенцією «Tikhonov Agency» гурт виступив у 12 містах на безпечних авто концертах, подарував сотням людей незабутні враження та емоції.

Цього року на вас також чекає велика кількість концертів, презентація новий пісень, а також тур «КРАЩЕ», де хлопці виконуватимуть свої найкрутіші хіти. Квитки на подію вже можна придбати на нашому сайті: IGOGO.COM.UA.

Нагадуємо, що тут ви купуєте квитки від організаторів події, тому вони застраховані, а у випадку переносу концерту ваше місце зберігається і ви зможете повернути кошти, якщо у вас не вийде прийти в інший день.

Ми особисто радимо хоч раз відвідати концерт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», взяти свою кохану людину чи родину. Адже стиль гурту подобається більшості, пісні наповнені глибоким сенсом і подарують радісні емоції.

Хочеш відчути любов у повітрі? Приходь на концерт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»!