ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ АВТО КОНЦЕРТ ВІДБУВСЯ! ЯК ЦЕ БУЛО?

   Всього за місяць нам вдалося втілити ідею БЕЗПЕЧНОГО КОНЦЕРТУ в Україні і ми цим дійсно пишаємось! Це було нелегко, проте ваші емоції варті того, аби робити такі концерти! 

   Важливим було організувати все так, аби люди відчували себе на неймовірному та особливому концерті, бачили виконавця, а головне - чули його та могли переживати прекрасні емоції! Задля зручності було підготовлено спеціальну сцену, яка на 2 метри вища звичайної, встановлено додатковий екран, а також надпотужні колонки і особлива фм хвиля для автомобільного радіо. 

   Авто концерт - це не просто посидіти в авто. Це був повноцінний концерт з десятками тон обладнання, на  500 автомобілей, сотні кіловат звуку і це все - БЕЗПЕЧНО!

 

   Головне наше завдання - подарувати незабутні почуття. А також переконати всіх, що безпечний концерт в умовах карантину - це реальність!

   Ми розуміли, що наш авто концерт буде дуже особливим і потребує більш ретельної підготовки. Тому були встановлені певні правила перебування на концерті: в автомобілі одночасно могли перебувати 2 дорослих та 2 дітей до 12 років, у кожного повинна бути захисна маска. Крім того, виходити з авто можна було тільки у туалет, де черга не мала перевищувати 5 осіб. 

   Як ви зрозуміли, безпечний концерт - справа не з легких :)

   Проте досвід показав нам, що все це реально! Дякуючи багатьом людям: волонтерам, організаторам, ЗМІ, власне гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” за сміливість ми отримали дещо абсолютно нове та неповторне! 

   І головне, що нашу ідею підтримали багато спонсорів, без яких ми б не змогли організувати таку масштабну подію! 

 

ГРАНДІОЗНА ІДЕЯ АВТО КОНЦЕРТУ В ЛУЦЬКУ ЗНАЙШЛА ПРОДОВЖЕННЯ В БАК-ТУРІ!

    Зараз наша команда активно працює над БАК-туром (БАК - безпечний авто концерт) містами України. Вже дуже скоро ще 9 міст України зможуть відірватись на авто концерті, а саме: Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Харків, Полтава, Запоріжжя, Суми!

   Ми впевнені, що кожне місто створить свою неповторну атмосферу на авто концерті. А ще це чудова нагода зізнатись у своїх почуттях, влаштувати романтичний вечір з коханою, адже під пісні “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”, мерехтливе світло фар та сигнали клаксонів - це буде дійсно особливо!

   Давайте створювати історію разом! Долучайтесь до нашої великої концертної родини. Дякуємо усім, хто був з нами на першому в Україні авто концерті!