Наші плани на 2021 рік. Топ новина

2020 рік для культурної та розважальної сфер видався не дуже вдалим. Карантинні обмеження внесли свої корективи, сотні концертів було перенесено через нестабільну ситуацію у світі. І хоч наша команда «Tikhonov Agency» знайшла вихід у організації Безпечних Авто Концертів, зменшенні наповненості залів тощо, все ж більшість подій ми також були змушені перенести.

На 2021 рік у нас грандіозні плани! Найперше – це провести 55 концертів, які мали бути в 2020 році та на які всі дуже чекають ще з минулого року. Це концерти: "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ", PIANOBOY, Андрія Макаревича, Насті Каменських, "Бумбокс", MONATIK, Степана Гіги та інших!

У нас збільшується кількість артистів, з якими ми співпрацюємо та кількість концертів. А ще ми поступово захоплюємо усю Україну, адже організовуємо концерти у багатьох нових містах! Тому чекай на концерт улюблених виконавців у своєму місті!

Плануємо зробити декілька дуже масштабних розіграшів для наших підписників у соц. мережах та здійснити чиюсь мрію потрапити на концерт. Обов’язково слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити ці конкурси та перемогти!

Також нам вдалося досягнули домовленості з ТОП гуртами, і деякі з них не лише з України! Тому у цьому році очікуйте, що ви зможете зустрітись саме з вашим кумиром!

Усі наші майбутні події можна побачити на нашому сайті: IGOGO.COM.UA! Також тут ви зможете придбати квитки без посередників. Наша компанія особисто несе відповідальність за кожен придбаний квиток. У випадку, якщо концерт переноситься, ви можете повернути кошти, якщо у вас не виходить прийти в інший день.

Ми були першими,  хто почав проводити концерти в карантин і першими, хто допоможе вийти культурно-розважальній сфері з карантину. Віримо, що цього року ми нарешті переможемо пандемію і повернемось до звичного життя.

Давай проведемо цей рік разом! Він буде незабутнім!