Найцікавіші факти про гурт "Бумбокс"

Один з найвідоміших українських гуртів "Бумбокс" підкорює серця слухачів ще з далекого 2004 року, коли ще невідомі тоді: гітарист «Муха» Андрій Самойло та вокаліст Андрій Хливнюк вирішують створити щось нове для української естради.

 1. Гурт виник завдяки щасливому збігу обставин, коли хлопці знімали разом квартиру, Самойло почав награвати мелодію на гітарі, Хливнюк записав імпровізацію та придумав до неї текст. Пізніше до цього підключилась ще одна людина – Валік, який був діджеєм «Тартака», він і допоміг хлопцям з записом. Саме так виникла перша пісня «День».
   
 2. Самі виконавці називали стиль музики «жлоб-рок», пояснюючи це тим, що «Зібрались три жлоби та валять рок».
   
 3. Під час зйомок епізоду кліпу «E-mail» вокаліст Андрій Хливнюк, відновлюючи давно втрачені навички їзди на велосипеді, сильно впав, роздерши лікоть і майку, яку він повинен був носити до кінця зйомок. Майку заклеїли за допомогою скотча, Андрію замазали гримом садна і зйомки продовжилися.
   
 4. Під час концерту в Києві 5 березня 2010 року Андрій Хливнюк виконав стейдждайвінг, а на сцену повернувся без кросівка і вушного радіо-монітора.
   
 5. На питання журналіста: «Опишіть характер кожного з учасників групи. Бажано - з акцентом на недоліки», соліст "Бумбокс" відповів:«Андрій Хливнюк - зануда, романтик, рок-зірка. Андрій «Муха» Самойло - хитрюга, сім'янин, рок-зірка. Валентин Валік Матіюк - мовчун, симпатяга, рок-зірка ».

 

Команда «Tikhonov Agency» неодноразово влаштовувала концерти гурту в багатьох містах України і на кожному з них завжди дуже спекотно. Гурт викладається на всі 200%, запалює серця слухачів, які знають всі тексти на пам’ять і з задоволенням співають разом з виконавцями.

За більше, ніж 15 років існування «Бумбокс» має численну армію фанатів, яка доказує, що гурт співає дійсно якісні пісні з сенсом.

Якщо ви бажаєте побувати на концерті «Бумбоксів» - шукайте найближчі дати на нашому сайті: IGOGO.COM.UA на замовляйте квитки на подію без комісії!

 

Ми впевнені, що ви будете задоволеними та круто проведете час, насолоджуючись класною українською музикою!