Концерти Тіни Кароль як окремий вид мистецтва

Тіна Кароль вже давно є не просто відомою українською співачкою, а справжньою поп-дівою нашої країни. Квитки на концерт розлітаються зі швидкістю світла, адже дуже багато людей мріють побачити та почути її прекрасний голос наживо.

Минулого року Тіна святкувала своє 15-річчя на сцені, випустила альбом та кліп-трилогію «Найти своих», який став підсумком її творчого шляху. Це свого роду «емоційний пазл», який відповідає на запитання: «В чому щастя?».

Карантин по своєму вплинув на творчу діяльність Тіни Кароль, проте вона виступила на декількох концертах для своїх шанувальників, які з нетерпінням чекали на це дуже довгий час.

Концертна програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках. Це музична сповідь про жіночу силу та любов.

Кожен концерт наповнює різними почуттями – від суму до радості та гордості. Співачка, яка стала для всієї країни прикладом віри і духовної краси розповість свою історію прямо зі сцени.

«Багатогранність жінки - це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати », - говорить співачка.

Наша команда «Tikhonov Agency» була надзвичайно щасливою співпрацювати з відомою артисткою і отримала лише найпозитивніші враження.

Радимо кожному обов’язково відвідати концерт Тіни Кароль у Києві, Луцьку, Львові чи будь-якому іншому місті України. А купити квитки на майбутні події можна на сайті організаторів: IGOGO.COM.UA, де кожен квиток застрахований, і навіть у разі перенесення концертів ваше місце буде збережено.