Концерти NK (Насті Каменських) - неймовірні шоу, які варто відвідати

NK | Настя Каменських - популярна співачка, музика якої не має меж. NK - сольний проект Насті Каменських, нова глава в творчості співачки, новий образ і амплуа. В арсеналі артистки - багаторічний досвід роботи в шоу-бізнесі, безліч нагород і премій. NK стала першою українською співачкою, якій вдалося завоювати любов латиноамериканських слухачів і протриматися 5 тижнів в головному міжнародному музичному чарті Billboard, а також очолити чарт Music Choice з хітом Peligroso.

У 2020 році наша івент-агенція «Tikhonov Agency» планувала організувати круте шоу «Loca-show» з Настею Каменських в декількох містах України, проте через певні обставини ми вирішили перенести це на 2021 рік. Тому можете планувати та купувати квитки на майбутню подію!

Проект NK можна назвати досить успішним. Настя Каменських почала працювати над своїм новим репертуаром. Вона записала п'ять пісень. Було відзнято також п'ять кліпів на ці пісні. Що стосується прихильників, то можна сміливо сказати, що їх стало навіть більше. Слухачі тепло прийняли всі її пісні, а рейтинги б'ють рекорди по скачуванням пісень і результатам пошуку кліпів.

«Loca-show» - це поєднання драйву і чуттєвої лірики, ейфорії і яскравих емоцій, зворушливих почуттів і танцювальних ритмів.

Якщо ви любите драйв, запальну енергетику, танці та творчість Насті – ви просто мусите потрапити на її концерт!

А для того, щоб бути впевненими та точно потрапити на концерт замовляйте квитки на сайті організаторів: IGOGO.COM.UA. Наша компанія особисто відповідає за кожен квиток та місце і поверне кошти, якщо ви не можете потрапити на подію.