Декілька порад для того, щоб відвідування концерту пройшло вдало та незабутньо

Більшість з нас неодноразово відвідували різні події та концерти. Проте не завжди все могло проходити так, як було заплановано. Іноді навіть невеликі проблеми можуть зіпсувати настрій та вплинути на загальне враження від події.

Наша команда «Tikhonov Agency» вже більше 7 років організовує події (концерти, вечірки, свята) і ми визначили для вас декілька основних порад, які допоможуть максимально насолодитись концертом та отримати максимум задоволення.

  1. Як одягатись

Сьогодні питання дрес-коду набагато спрощене, тому ніхто не дивується, коли в театрі біля тебе сидять людина у смокінгу, а біля неї – у звичайних джинсах та футболці. Найкращим варіантом буде одягнутись у щось зручне (особливо якщо ви йдете на концерт, де будете рухатись). Якщо це подія, де ви будете сидіти, можна обрати більш офіційний одяг, у якому вам, знову ж таки, буде зручно сидіти тривалий час.

  1. Коли приходити на подію

Найкращим варіантом буде прийти на подію за 20-30 хв до початку. Так ви зможете швидко та спокійно зайняти своє місце, а якщо зустрінете знайомих – обговорити все бажане та сісти на місця. Якщо ваші місця у фан-зоні, у вас буде більше шансів потрапити ближче до сцени.

  1. Чи варто їсти перед подією

Однозначно так. Якщо ви не будете сидіти за столиком у ресторані, де є допустимо їсти під час концерту, краще перекусити вдома. На голодний шлунок пісні не сприймаються краще і ви не можете думати ні про що інше. Концерт зазвичай триває до 2 годин, тому ви точно зголоднієте під час нього, якщо не поїсте. Проте так само не радимо дуже наїдатися.

  1. Йти одному чи з друзями

Якщо ваші друзі не люблять певний гурт чи виконавця, краще піти самому чи взяти знайомого, який би розділив ваші вподобання. Адже враження від події можуть зіпсуватись, якщо вас ніхто не підтримує та не розуміє. А ще на наших сторінках у соц. мережах можна знайти однодумців та фанатів тих самих виконавців, які подобаються вам!

  1. Поважайте один-одного

На будь-якому концерті чи події усі відвідувачі – одна родина. Тому намагайтесь не створювати неприємностей для інших (не сідати на чуже місце, не шуміти тощо). Такі звичайні правила ввічливості забезпечать вам та іншим людям приємну атмосферу для того, щоб насолодитись подією на всі 100%!

Бажаємо усім приємних та незабутніх концертів та подій! Ви завжди можете звернутись до нас, якщо маєте питання та ідеї.