Чому варто хоч раз у житті відвідати концерт улюбленого виконавця

Навіщо ходити на концерти, якщо можна послухати музику вдома, чи на роботі, чи під час прогулянки на вулиці в навушниках. Це ж набагато зручніше, а ще дешевше, ніж їхати в інше місто, купувати квиток, щоб послухати ті самі пісні.

Це може здаватись логічним, проте насправді, зовсім не так. Можна подивитись новий фільм вдома, в комфортному положенні, поставити на паузу тощо. Але дивитись в кінотеатрі – це зовсім інші відчуття, це емоції та жарти чи просто думки незнайомих людей, які доповнюють фільм та роблять процес перегляду незабутнім!

Так і з концертами. Сидячи вдома, слухаючи пісню улюбленого гурту, поринаєш у свої роздуми, а під час події ти цілком зосереджений на виступі виконавця, бачиш, як він співає певні фрази, які у нього емоції. Іноді пісня навіть може набути зовсім іншого сенсу. Також дуже часто співак може розповісти цікаву історію створення пісні, чи щось таке, про що неможливо знайти інформацію.

 

Відчуття залежать від того, де ти знаходишся

 

  • Фан зона – найближча частина до виконавців. Зазвичай така мінімальна дистанція дозволяє максимально поринути в процес, тотальний обмін енергією з гуртом та іншими людьми. У фан зоні найактивніші глядачі, які постійно рухаються, підтримують виступ танцями та іншими символічними рухами, вигуками.
  • Перші сидячі ряди – найкращі місця для взаємодії з виконавцями, їх дуже добре видно, при цьому інші глядачі не заважають насолоджуватись подією. Зручно спостерігати, при цьому не втомлюєшся так, як у фан зоні.
  • Середні та дальні ряди – місця спокою. Насолода виступом, ефектами, не дуже гучний звук, при цьому і менша взаємодія з виступаючими. Ідеальні місця для людей, які люблять комфорт та спостерігати за усім шоу та всіма учасниками гурту одночасно.

 

Незабутні враження та чудові спогади

 

Окрім того, що ви отримуєте надзвичайне задоволення від концерту, також можна зробити ексклюзивні фото та відео. А ще придбати мерч з автографами улюблених виконавців.

Наша івент-агенція «Tikhonov Agency» організовує події з найкрутішими виконавцями, тому ви маєте змогу зустрітися з ними навіть у своєму місті!

Не забувайте, що купити квитки вигідно та надійно можна на нашому сайті: IGOGO.COM.UA , ми особисто відповідаємо за кожне придбане місце.

Бажаємо усім чудових концертів. Кожна відвідана подія наповнить вас неймовірною енергією, позитивними враженнями та приємними спогадами!

Чекаємо вас на наших подіях!