Чому під час концерту всі кричать “На біс!”?

Згадайте, коли ви востаннє були на виступі улюбленого артиста чи гурту… Які емоції вас переповнювали та як ви себе поводили? Існує ряд «традицій», які ми обов’язково повторюємо під час подій (концертів, вистав тощо), іноді навіть не задумуючись про їх значення. Робимо так, як всі і це цілком нормально.

 

Напевно, кожен з нас відвідував концерти чи ходив на літературні вечори, чи інші цікаві події і чув, що після останнього виступу зал, зазвичай, скандує виконавцю: “На біс!”. І ми піддаємось цій емоційній хвилі і також кричимо :)

 

Проте, що ж означає це слово? В українській мові є слово «біс», яке означає надприродну істоту, яка втілює зло. Проте в нашому випадку це має зовсім інше значення.

 

З латинської слово “Bis” буквально перекладається як «двічі» тим самим висловлюючи бажання, щоб дію було повторено. 

 

Саме тому ми вигукуємо «На біс», і часом по декілька разів, після вдалого виступу, тим самим просимо співака виконати нашу улюблену пісню.

 

Буває, що виконавці спеціально покидають сцену, вимикають звук та світло, тримають інтригу, і коли натовп вже, здається, розуміє, що «пісні на біс» не буде – гурт повертається на свої місця і ще раз грає найулюбленішу пісню слухачів.

 

Це один з найбільш кульмінаційних моментів, адже гурт викладається на всі 100%, щоб ви запам’ятали цей момент на все життя!

 

Аплодисменти – вдячність за виступ

 

Крім цього, існує ще один вияв похвали та захвату від виступу - це аплодисменти. Цей простий жест допомагає цілому натовпу незнайомих між собою людей виразити свої емоції та зробити гурту надзвичайно приємно! Це дуже зручно, а ще гучно! Уявіть, якби кожен кричав щось своє – це б перетворилось на гул. Аплодисменти дають почути кожного та створити чудову атмосферу свята.

Організувавши тисячі подій та концертів, наша івент-агенція “Tikhonov Agency” гарантує, що для виконавців немає нічого приємнішого, аніж підтримка публіки! Тому коли ви з нетерпінням чекаєте виступу улюбленого гурту – не забувайте аплодувати та виражати свої емоції.

Квитки на найкращі події можете завжди купити на нашому сайті: IGOGO.COM.UA. Це сайт напряму від організатора, без посередників. І саме агенція “Tikhonov Agency” несе відповідальність за кожен квиток!

Бажаємо усім відвідати улюблені події та концерти, адже це те, що наповнює нас позитивними емоціями, дарує чудові спогади та можливість побачити та почути вживу виконавця і ще більше полюбити  його творчість. А якщо дуже пощастить, то зробити фото чи взяти автограф :)