Чому артисти обирають Tikhonov agency

Організація концертів – справа далеко не з легких, потребує не одних переговорів та домовленостей, а кількістю нюансів іноді просто зашкалює.  Артисти обирають найкращі компанії, які вміють вдало прорекламувати та організувати подію і ми, «Tikhоnov agency», надзвичайно раді, що вони обирають нас!

Звичайно, величезна частина вдалого виступу залежить від артистів, адже люди, перш за все, йдуть на концерт, щоб побачити та почути саме їх. Проте вдала організація – це вже більша половина успіху.

Чому ж найкращі артисти обирають івент-агенцію «Tikhonov agency»?

  • Перш за все, тому що ми креативні, сучасні, любимо експериментувати (як от з безпечними авто концертами), створюємо круту рекламу у соц. мережах та ЗМІ: адже потрібно звідкись дізнатись, що буде відбуватись концерт. Постійно спілкуємося зі своєю аудиторією: проводимо розіграші квитків та конкурси.
  • Друге – комфортні умови: місце проведення заходу та відпочинку, якісна апаратура тощо. Ми завжди підлаштовуємось під артиста, враховуємо його побажання, тому всі наші концерти проходять на надзвичайно крутому рівні.
  • Третє і найважливіше – досвід! Наша команда вже майже 10 років працює в івент-сфері. Ми організовували не лише концерти, але й дні міста, масштабні вечірки. В нашій команді є люди, які були арт-директорами та знають, що любить сучасна людина, що її може зачепити.

Наша команда співпрацює з ТОПовими відомими артистами не лише України, але й закордону. Досвід співпраці з легендарним виконавцем Андрієм Макаревичем переконав нас у тому, що в майбутньому ми ще неодноразово будемо організувати дуже масштабні події з участю не тільки українських виконавців.

В період весняного карантину 2020 року наша івент-агенція створила ідею – провести перший в Україні безпечний авто концерт. Ми співпрацювали з відомим українським гуртом «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», проїхали разом 12 міст, змогли провести кожен концерт безпечно та незабутньо.

Нам завжди цікаво знайомитись з новими виконавцями і ми готові до нової співпраці! Якщо у вас є питання стосовно організації події у своєму місті: концерту, вечірки, дня міста тощо – пишіть на вказану електронну адресу, у Дірект або телефонуйте.