БАК-тур на фінішній прямій. Це було круто!

 

11 міст позаду, 11 безпечних автомобільних концертів, більше 5000 автомобілів, у яких по 2-4 людей…Ще декілька місяців тому, під час суворого карантину це здавалося неможливим. Проте великі ідеї приходять випадково, а їх реалізація відбувається швидко, як і ідея авто концерту та організація цілого туру.

 

Після першого безпечного концерту в Луцьку ми одразу вирішили втілити цю ідею в інших містах, адже люди звідусіль писали та просили приїхати, потішити виступом гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».

Було проведено десятки розіграшів і сотні переможців отримали свої призи: безкоштовні квитки, знижки та мерч від гурту.

Зараз ми всі з нетерпінням чекаємо, щоб відгриміти, відгуляти на останньому авто концерті у Івано-Франківську. Впевнені, що це теж буде незабутньо!

Ми раді, що 2020 запам’ятається комусь і хорошими подіями на зразок нашого авто концерту. І колись в будете розповідати внукам і правнукам, як було незвично знаходитись в салоні авто під час концерту, проте це не завадило отримати такі ж незабутні емоції!

Хочеться вкотре подякувати багатьом людям: волонтерам, організаторам, ЗМІ, власне гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”, спонсорам, без яких ми б не змогли організувати таку масштабну подію, а також ВАМ – усім відвідувачам!

Ви творите історію разом з нами і це дуже приємно! Сподіваємось, вже дуже скоро ми будемо організовувати для вас ще більше класних подій у різних містах України.

Не прощаємось, скоро побачимось!