Андрій Макаревич та проект YO5

Немає людини, яка б не чула про легендарного виконавця, співака, композитора, барда, продюсера, телеведучого Андрія Макаревича, лідера безсмертного гурту «Машина времени» та автора безлічі хітів, під які росли наші батьки та тепер ми.

«Легенда рок музики» не перестає радувати нас виступами, особливо приємним було запросити Андрія Макаревича в Україну і наша команда «Tikhonov Agency» мала величезний шанс та честь здійснити це та подарувати українським слухачам можливість побувати на концерті такої визначної людини.

У листопаді 2020 року ми організували два концерти в Україні: у Луцьку та Києві, які відбулись згідно усіх карантинних вимог. Андрій Макаревич вперше побачив Луцьк і був приємно вражений красою міста та доброзичливістю лучан.

 Ми дуже щасливі, що виконавець зміг прилетіти до нас та подарував сотням слухачів незабутні враження. Разом з Андрієм Макаревичем виступали: Євген Борець (рояль), Сергій Хутас (контрабас), Давид Ткебучава (барабани) та Тимур Некрасов (духові інструменти). Саме ці люди дали друге дихання пісням "Машины Времени", які вони виконували на концерті.

Уявіть: тільки ви, джаз та улюблені безсмертні рядки... Які ніби переносять  в минуле, де були свої незабутні моменти: перше кохання, перші спроби самостійного життя, перші злети… Так круто буде розповідати своїм дітям та внукам, що ти побачив живу Легенду і ви разом провели гарний вечір з чудовою атмосферою!

Наступного року музикант обіцяв дати ще декілька концертів у інших містах України і ми з радістю організуємо їх для вас! Такі концерти дають змогу зрозуміти, що музику можна не просто слухати чи співати, але й вдумуватись в її глибокий сенс!

На нашому сайті: IGOGO.COM.UA можна переглянути дати усіх майбутніх подій і якщо ви вирішили, що дуже хочете побачити та почути Андрія Макаревича, або зробити приємне своїм близьким – купуйте квитки за дуже вигідними цінами на нашому сайті – сайті організаторів події, а не посередників!

 

«Tikhonov Agency» відповідає за ваші квитки та місця, тому ви можете бути спокійними, навіть в разі переносу концерту всі місця зберігаються і концерт гарантовано буде!

З нетерпінням чекаємо на нові події, адже дарувати вам незабутні емоції – наша робота!