Як ми виживали в період карантину

Всі ми пам’ятаємо, як у березні 2020 року в Україні було введено повний локдаун. За період карантину постраждало чимало малих бізнесів, але найбільше це торкнулося культурної індустрії, яка досі страждає від наслідків пандемії. Наша компанія не була винятком, нам довелось перенести чимало подій та концертів, але ми розуміли, що довго так тривати не може.

«Tikhonov Agency» - перша івент-агенція в Україні, яка почала проводити концерти в період карантину. Ми створили унікальний формат проведення подій, який знайшов втілення у Безпечних Авто Концертах – БАК. Разом з гуртом «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ми поїхали в БАК-тур, провели 12 безпечних концертів по Україні.

Організувати таку подію було надзвичайно складно, адже на це потрібні дозволи, домовленості, велика територія, на якій би зручно розташувалися понад 500 автомобілів. На вході ми перевіряли наявність масок, а також температуру відвідувачів. Для кожного концерту у кожному місці ми набирали групу волонтерів, які б відповідали за порядок та розстановку авто.

Безпечні авто концерти подарували багатьом людям здійснення мрії – побачити та послухати гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» у своєму місті. Крім того, ми намагались показати, що карантин – це не крапка, у цей час також можна весело проводити час, дотримуючись певних правил безпеки.

В кінці весни карантинні обмеження послабили і нам вдалось отримати дозвіл на проведення масових культурних заходів у приміщенні з умовою 50% наповненості залу. В такому випадку доводилось проводити не один концерт, а два у різні години, щоб усі бажаючі змогли відвідати захід. Для артистів це також стало випробуванням, адже 2 концерти в один день – дуже виснажливо та важко.

Звичайно, безпека відвідувачів на першому місці: наявність масок у кожного, антисептик на вході, перевірка температури, розсадка на відстані.

Ми не здаємось та йдемо далі! З 2021 року запускаємо нові концерти та проводимо усі перенесені. На нашому сайті: IGOGO.COM.UA ви можете придбати квиток від організаторів подій. Кожне місце закріплене за вами, а у випадку, якщо ви не можете прийти на перенесений концерт, ми повертаємо кошти.

Карантин нас не зламав! Чекайте ще більше крутих подій у цьому році!