Новини

БАК-тур на фінішній прямій. Це було круто!

11 міст позаду, 11 безпечних автомобільних концертів, більше 5000 автомобілів, у яких по 2-4 людей…Ще декілька місяців тому, під час суворого карантину це здавалося неможливим. Проте великі ідеї приходять випадково, а їх реалізація відбувається швидко, як і ідея авто концерту та організація цілого туру.

Детальніше

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ АВТО КОНЦЕРТ ВІДБУВСЯ! ЯК ЦЕ БУЛО?

Всього за місяць нам вдалося втілити ідею БЕЗПЕЧНОГО КОНЦЕРТУ в Україні і ми цим дійсно пишаємось! Це було нелегко, проте ваші емоції варті того, аби робити такі концерти! 

Детальніше

IGOGO - що це і з чим його їдять?

Наша агенція створила свій власний сайт IGOGO.COM.UA - крута платформа для найцікавіших подій твого міста! Відрізняється від інших не лише класним дизайном, але й багатьма цікавинками. Ми знаємо, що багатьох цікавить, чому саме така назва. З англійської “I go” перекладається, як “я йду”. У нашому випадку “I go go” означає - я йду йду на концерт чи івент. І не просто йду, а біжу з нетерпінням! 

Детальніше

Про нас

Все почалося набагато раніше в якомусь далекому 2012, проте офіційно - першого червня 2016 року коли один класний чоловік Євген Тихонов (організатор, ведучий та шоумен) створив унікальний проект - TIKHONOV сoncert and event agency. Надихнуло його бажання дарувати людям радість та позитивні емоції через організацію концертів, а ще безмежна любов до цієї справи. 

Детальніше