Послуги

День міста

День міста - це те, про що жителі повинні говорити ще цілий рік до наступного івенту. Надсилай наші контакти владі свого міста та будь впевненим у тому, що все буде на найвищому рівні! Ми вже робили круті івенти у Луцьку, Ковелі, Вараші, Вишгороді та більше 10 Днів громад (ОТГ)!

День народження

Не думай, як зробити свій День народження особливим. Виступ «зірки»? Концерт улюбленого артиста у подарунок для близьких? Все це реально з Tikhonov Agency! Довірся нам і ми зробимо твоє свято ТОПовим!

День ТРЦ

Кажуть, як розпочнеш, так і продовжиш. Тож круте відкриття ТРЦ - запорука його хорошого статусу та успіху! Влаштуємо вибухове шоу до Дня відкриття або Дня народження вашого ТРЦ!

Замовлення артистів

Виступ артиста, це не просто зателефонувати йому і запросити, а: технічний і побутовий райдер, проїзд, забезпечення гримерки, саундчек, супровід... З нами весь цей процес займає лише один клік: замовили-отримали. Всі питання вирішить команда професіоналів!

Організація концертів

Tikhonov Agenсy - найбільша івент-агенція у західній Україні, ми створюємо більше 100 концертів за рік у всій Україні. Хочеш організувати концерт у своєму місті, або ж ти -менеджер гурту, тоді звертайся до нас! Ми вміємо робити свою справу професійно та якісно.

Свято "під ключ"

Найкрутіше свято це те - на якому «винуватець» відпочиває, а роботу роблять професіонали. Тому просто напиши нам і ми допоможемо зробити твоє свято незабутнім!