Оплата і Доставка

Доставка і оплата квитків в Луцьку

  • Доставка по Луцьку здійснюється кур'єрською службою тільки в будні дні. 
  • Вартість доставки кур'єром по місту становить 50 грн.
  • Оплата здійснюється або попередньо на сайті карткою Visa/MasterCard, або банківським переказом, або готівкою кур'єру в момент отримання замовлення.
  • При замовленні квитка до 10:00 кур'єрська доставка квитків можлива в цей же день.
  • При замовленні після 10:00 термін доставки становить один робочий день – з сьогодні на завтра.
  • Також ви можете забрати замовлений раніше квиток в театральних касах.

Вартість доставки не залежить від кількості квитків в замовленні. Тому вигідніше за один раз замовити кілька квитків на різні заходи.

Доставка квитків по Україні

Доставка по Україні здійснюється спеціалізованою службою доставки «Нова Пошта» та можлива тільки для передплачених замовлень (карткою Visa/MasterCard або банківським переказом). 

Будь ласка, враховуйте, що за переказ банк стягує додаткову комісію, яка не включена в рахунок замовлення. Вартість доставки оплачується вами окремо і в рахунок замовлення не включається. 

Терміни доставки по Україні залежать від умов служби доставки і зазвичай складають три робочих дні з моменту оплати квитків. Замовлення оформляється тільки після підтвердження оплати. По прибуттю посилки в відділення Нової Пошти ви отримаєте SMS-повідомлення з номером декларації (ТТН) на зазначений мобільний телефон при оформленні замовлення.

Як оформити доставку квитків на IGOGO.COM.UA :

При оформленні замовлення на сайті виберіть зручний для вас спосіб доставки квитків. Ми розробили цю послугу таким чином, щоб ви могли ввести декілька адресів доставки на один аккаунт. 

Будь ласка, заповнюйте адресу акуратно, докладно і розбірливо (станція метро, наземний транспорт, вулиця, будинок, корпус, під'їзд, код або домофон, поверх, квартира) – це важливо і для кур'єрської і для поштової доставки!

Якщо доставка замовлена на офіс, обов'язково вкажіть внутрішній номер телефону і/або підрозділ, в якому ви працюєте.

Увага! Ми залишаємо за собою право зняти замовлення, якщо в адресі замовлення недостатньо даних для здійснення доставки, або невірно вказані ім'я, прізвище, контактний телефон клієнта.

Чому купувати квитки на IGOGO.COM.UA краще, ніж на інших сайтах?

  1. Ми продаємо квитки на свої власні події, які організовуємо, тому ці події є ліцензованими і точно відбудуться!
  2. 100% гарантія повернення коштів за квитки при відміні події!
  3. Наші клієнти отримують тільки офіційні квитки на події
  4. Електронні квитки приходять на пошту, фізичні можна отримати кур’єрською доставкою, забрати на пошті, або у театральних касах (для міста Луцьк).

Зверніть увагу, кожен електронний квиток має індивідуальний код, не передавайте його нікому.