Оксана Муха, Луцьк

Луцьк, Драмтеатр

Оксана Муха, Луцьк

22-го жовтня співачка Оксана Муха дасть великий сольний концерт «Найгарніші пісні України» у Луцьку з усіма правилами та обмеженнями карантину в умовах пандемії COVID-19.

Оксана Муха — українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроєкту «Голос країни» у команді зіркового тренера Дана Балана. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні».

«Так звучить душа України, так співає сама Україна», — казав її наставник Дан Балан.

Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроєкті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р), де її назвали «українською Квіткою Цісик».

«Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – висловилася народна артистка України Ніна Матвієнко.

У репертуарі Оксани Мухи — твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики.

Мета Оксани Мухи проста і велична водночас — щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю.

«Українська пісня – код української нації», — каже співачка.

Виступ виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України, у супроводі групи музикантів відбудеться у драмтеатрі ім. Шевченка.

Початок – 19:30.

Фізично у місті Луцьку можна купити квитки:

— Каса кінотеатру “MULTIPLEX” у РЦ “Промінь” (м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2);

— каса Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2).

22 жовт. 2021 р., 19:00:00

170 - 490 грн. (99 шт.)