MONATIK. Житомир

Житомир, Літня естрада "Ракушка"

MONATIK. Житомир

Шоу MONATIK щоразу вражають новою високопрофесійною хореографією, складними яскравими, продуманими до дрібниць номерами і приголомшливими костюмами, спецефектами і запаморочливими шоу-моментами. Але найголовніше — коли весь стадіон співає в унісон, танцює в єдиному ритмі і вибухає емоціями, які будуть згадуватися роками! Ці моменти хочеться проживати знову і знову. Щоб так чіпляло глибоко і кожен раз! І у вас є такий шанс...

Приходьте всією родиною, з коханими, або з друзями, колегами або в компанії з самим собою. Ви знайдете в цьому зробленому з любов'ю шоу щось особисте, що надає крила і надихає, зашиває душу і "кружит".


КВИТКИ НА КОНЦЕРТ MONATIK

Концерт MONATIK — це завжди свято для душі і тіла. Запрошуйте коханих, рідних, друзів і просто приходьте за крутими емоціями!

ЯК ВИБРАТИ КАТЕГОРІЮ КВИТКІВ? ДЕКІЛЬКА ПОРАД:

  • Якщо ви йдете з дітьми, вибирайте квитки в секторах. Дітям до 6 років вхід безкоштовний.
  • "Що було спочатку: музика або танці?" Якщо вибираєте танці, то вам в фан-зону. Чим ближче до сцени, тим більше драйву. Вибір за вами: FAN-1 або FAN-2.
  • Квитки будуть дорожчати ближче до дати концерту. Тому, чим раніше брати, тим вигідніше.
  • У секторах люди будуть весь концерт сидіти? Дуже малоймовірно. На концертах MONATIK люди не можуть втриматися від танців. Вибирайте місця в наявності. Чим далі від сцени, тим доступніше квитки. Але атмосфера від цього не стає гірше. Чим пізніше ви вибираєте місця, тим менше вибір.

ТАКОЖ ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

  • Вхід з дітьми до 6 років безкоштовний тільки в сектори і без надання окремого місця.
  • Вхід в фан-зону рекомендується дітям від 12 років і в супроводі дорослих.
  • Початок шоу о 20:30. Відкриття дверей о 18:00. Приходьте на стадіон мінімум за 1,5 години до початку.
12 черв. 2022 р., 18:00:00

450 - 1390 грн. (99 шт.)