БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ/Безпечний автомобільний концерт/ Івано-Франківськ

Івано-Франківськ, С.Підгір'я, територія фестивалю "Underhill"

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ/Безпечний автомобільний концерт/ Івано-Франківськ

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ разом з івент-агенцією Tikhonov Agency вирішили порадувати своїх фанів незвичним форматом безпечних концертів.

Вперше в Україні музиканти дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі  можуть слухати його в автомобілі,біля нього або на капоті.

Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту.  

Слухати концерт можна як відкривши вікна або вийшовши на вулицю, так через радіоприймач авто - він транслюватиметься на особливій частоті.

Правила відвідуваня безпечного автомобільного концерту:

1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля в якому у вартість квитка входить знаходження - 2 дорослих та 2 дітей до 15 років.
2. При бажанні Ви можете докупити  ДОДАТКОВИЙ КВИТОК ДЛЯ ДОРОСЛОГО в машині за 400 грн.
3. При в'їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ'ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.
4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту.
5. Виходити з автомобіля та перебувати біля нього дозволено з 10 червня 2020 року, також дозволено виходити у туалет,зону їжі але при цьому з одягненою маскою та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.
6. Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.
7. Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.
8. На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.
9. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які створять дискомфорт іншим відвідувачам.

Алкогольні напої та напої в скляній тарі  провозити на територію концерту ЗАБОРОНЕНО! В разі їх виявлення, організатори та охорона має право їх вилучити. 
На території концерту забезпечується харчування компанією "Гарбуз Drive”, де можна придбати їжу та напої в зручний та безпечний для Вас спосіб.

31 серп. 2020 р., 19:00:00

400 - 1200 грн. (99 шт.)